O nás

O nás

Cestujte výhodne a bezstarostne

O nás

Vitajte na stránke Levnocestovani.cz!

Sme tím nadšených cestovateľov, dobrodruhov a odborníkov na lacné cestovanie a od roku 2015 vám každý deň prinášame množstvo tipov na lacné letenky a výlety.

Na našich stránkach nájdete tipy a triky, ako cestovať lacno, efektívne a užiť si cestovanie na maximum. Dozviete sa, ako nájsť najlacnejšie lety, ako si rezervovať lacné ubytovanie a ako si efektívne naplánovať cestu. Každý deň tu nájdete novú dávku inšpirácie pre svoje ďalšie dobrodružstvo na cestách po svete.

Svet je plný úžasných miest a zážitkov, ktoré zostávajú mnohým ľuďom skryté. V našich sprievodcoch sa s vami podelíme o tipy na zaujímavé miesta, zážitky a atrakcie, ktoré by ste pri návšteve danej destinácie rozhodne nemali vynechať. Ukážeme vám, ako môžete cestovať ako miestni obyvatelia a spoznať skutočnú kultúru a zvyky danej krajiny. Naša webová stránka je však aj miestom, kde sa môžete podeliť o svoje zážitky a cestovateľské odporúčania a inšpirovať tak ostatných cestovateľov.

Pravidelne pre vás píšeme podrobných sprievodcov. Či už ide o sprievodcov destináciami, leteckými spoločnosťami, letiskami, dopravcami, rôznymi spoločnosťami alebo hotelmi, vždy dbáme na ich aktuálnosť.

Okrem iného sa snažíme propagovať udržateľné cestovanie a zdieľať informácie o tom, ako cestovať zodpovedne a s ohľadom na našu planétu a životné prostredie.

Tešíme sa na vašu návštevu!

Tím Levnocestovani.cz

Prevádzkovateľ

Jiří Pekárek

Edvarda Beneše 60
Příbram 26101

IČ: 71697853
DIČ: CZ8103241113

Kontakt: spoluprace@levnocestovani.cz

Prečo sú ponuky na webe také lacné?

Nepredávame priamo letenky ani zájazdy, len vás upozorňujeme na výhodné ponuky jednotlivých spoločností. V prípade letov môže ísť o rôzne zľavové akcie, v prípade zájazdov sú to zvyčajne last minute ponuky cestovných kancelárií za zvýhodnenú cenu.

Ako zarobíme peniaze?

Vždy odporúčame len podujatia, ktoré majú zmysel. Ak si prostredníctvom nás kúpite vstupenku, zájazd alebo inú službu, v niektorých prípadoch získame províziu vo výške 1-2 % z ceny. Vaša cena sa však nijako nezvyšuje a v konečnom dôsledku zostáva pre vás rovnaká.

Tieto zdroje použijeme na vytvorenie ďalších cestovných sprievodcov, za čo vám vopred veľmi pekne ďakujeme.

Prečo niekedy vidím inú cenu ako vy?

Môže sa stať, že cena, ktorú vidíte na písomnom lístku, sa v okamihu nákupu líši. Ceny sú vždy platné v okamihu vypísania a ich platnosť sa líši - niekedy trvajú niekoľko dní, inokedy sú platné len niekoľko hodín alebo dokonca minút.

Cena leteniek nie je pevne stanovená, ale mení sa podľa obsadenosti lietadla. V prípade last minute zájazdov zvyčajne zostáva len niekoľko miest, ktoré sa cestovná kancelária snaží predať za dobrú cenu.