Zájazdy / Afrika / Egypt / Marsa Alam / Zájazd do Egypta ...

Zájazd do Egypta z Bratislavy na týždeň do 4* rezortu s ALL INCLUSIVE za 567 EUR!

Zájazd do Egypta z Bratislavy na týždeň do 4* rezortu s ALL INCLUSIVE za 567 EUR!

O akcii

Práve teraz máte možnosť využiť skvelú ponuku od cestovnej kancelárie Čedok na zájazd do Egypta za atraktívnu cenu 567 € na osobu. Táto cena zahŕňa kompletný balíček vrátane leteniek z Bratislavy do Egypta a späť, dopravu medzi letiskom a hotelom, ubytovanie na 7 nocí  s All Inclusive stravovaním a prítomnosť slovensky hovoriaceho delegáta, ktorý Vám bude k dispozícii po celú dobu pobytu.

Hotel Alexander the Great Resort sa nachádza v krásnom letovisku Marsa Alam v Egypte, priamo pri piesočnatej pláži. Ponúka komfortné ubytovanie v moderne zariadených izbách s výhľadom na more či záhradu. Hostia tu môžu relaxovať pri niekoľkých bazénoch alebo si dopriať wellness procedúry. Hotel tiež poskytuje rôzne športové a zábavné aktivity, ako sú vodné športy, večerné show a detský klub pre mladších hostí.

Recenzie na rezort nájdete tu.

Ďalšie lacné zájazdy do Egypta môžete vyhľadať v našom skvelom porovnávači zájazdov.

Pred cestou nezabudnite nazrieť do nášho podrobného sprievodcu Egyptom, v ktorom nájdete informácie o jednotlivých letoviskách a tipy na výlety.

Nezmeškajte žiadnu akciu

Prihláste sa k odberu a dostanete e-book Jak na Maledivy lacno v hodnote 10 Eur ZDARMA

Prihlásením súhlasíte s podmienkami spracovania osobných údajov. Odber môžete kedykoľvek zrušiť.

Sprievodcovia

Rezervácia

Zájazd do Hotelu Alexander v termíne 26. 7. - 2. 8. 2024 zarezervujete tu. Recenzie na Hotel Alexander si prečítajte tu.

Náhľad akcie

Zájazd do Egypta z Bratislavy na týždeň do 4* rezortu s ALL INCLUSIVE za 567 EUR!