Super lacné letenky z Bratislavy na Sardíniu za 26€ môžete využiť na lacnú dovolenku už počas blížiaceho sa apríla. Sardínia je nádherný ostrov, ktorý môžeme z vlastnej skúsenosti vrelo odporučiť a to zvlášt vtedy, ak máte radi turistiku po krásnych miestach, ktoré sú stranou od masového turizmu a nádherné pláže. Cestopisy našich čitateľov zo Sardínie  nájdete tu. Tento tip je na individuálnu turistiku. Ak preferujete dovolenku cez cestovnú kanceláriu, všetky ponuky nájdete tu > > Sprievodcu po Sardínii si môžete prečítať tu >>

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turisitkou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko v Bratislave i na Sardínii, dopravu na mieste, ubytovania či jedla. 

 

Na Sardíniu nepotrebujete cestovný pas, vystačíte si s občianskym preukazom. Odporúčame prenájom auta cez Rentalcars, bez neho sa na tie najkrajšie miesta len ťažko dostanete. Šoférovania sa nebojte, na „južanov“ je ich štýl jazdy v pohode. 

 

 

Letenky Bratislava – Alghero – Bratislava na dátum 2-9.apríla 2019 kúpite za 25,98€ na stránke Ryanair.com .

 

Letenky na Sardíniu za 25,98€ z Bratislavy

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Dostupné ubytovanie na zvolený dátum nájdete cez Booking Pokiaľ si zarezervujete pobyt cez tento odkaz, získate po skončení pobytu 15 dolárov späť. Využiť môžete tiež ubytovanie cez  Airbnb aj s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.

Zažite jar na krásnej Sardínii s odletom z Bratislavy za 26€! (spiatočné letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!