Malorka je veľmi obľúbená turistická destinácia preslávená dlhými piesočnatými plážami lemovanými citrusovými a borovicovými hájmi a to všetko v kombinácii s povestným španielskym temperamentom a architektonickými skvostmi. Na najväčší ostrove španielskych Baleár si môžete zaletieť za 29,98€ s odletom z Viedne. Tento tip je pre individuálnu turistiku. Ak preferujete dovolenku cez cestovnú kanceláriu, všetky ponuky nájdete tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčame prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania či jedla. 

 

Malorka je pre individuálnu turistiku jednoduchá, preto sa odporúča aj pre začínajúcich cestovateľov. Nášho sprievodcu Malorkou si môžete prečítať tu. Zaujať by Vás mohli aj cestopisy našich čitateľovv ktorých sa dočítate aj o cestovaní na Malorke na vlastnú päsť či o tipoch na výlety. 

 

Odlet aj prílet je z dobre dostupnej Viedne, do ktorej sa pohodlne dostanete autobusmi spoločnosti SlovakLinesSprievodcu Viedňou si môžete prečítať tu > >

 

 

Letenky Viedeň – Palma de Mallorca – Viedeň  v termíne 15. – 22. máj 2019 za 29,98€ si môžete zakúpiť tu >>

 

Letenky na Malorku
Letenky na Malorku

 

Letí sa spoločnosťou Laudamotion, ktorá v cene letenky zahŕňa príručnú batožinu s rozmermi 55 x 40 x 20 cm, max. hmotnosťou do 10 kg a 1 menšiu tašku rozmermi 35 x 20 x 20 cm.

 

Nočný život na Malorke

 

Hoci za centrum nočného životu na Baleároch sa považuje Ibiza, Malorka má tiež čo ponúknuť. Medzi najrušnejšie regióny patrí El Arenal, Magaluf či Palma de Mallorca. Obzvlášť v El Arenale sa rozhodne nudy obávať nemusíte. Medzi najznámejšie podniky patria Bahia Bar a Bierexpress (El Arenal), Piano Bar a Bar Papis (Megaluf) či Tito’s a BarAbaco (Palma).

 

Viac zaujímavých aj užitočných informácii nájdete v našom sprievodcovi Malorkou, ktorý si môžete prečítať tu. 
 

Zaleťte si na obľúbenú Malorku s letenkami za 29,98€ s odletom z Viedne! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!