Na Algarve, najjužnejšom regióne Portugalska, vraj slnko svieti až neuveriteľných 300 dní v roku. Takmer dvesto kilometrov pobrežia omývaného priezračným Atlantickým oceánom ponúka množstvo piesočnatých pláží, či malých romantických lemovaných skalami okrovej farby, ale aj dlhých priestranných končiacich za obzorom. Zaleťte si do hlavného mesta tohto regiónu – Fara za 39,98€ s odletom z Viedne! Tento tip je na individuálnu turistiku, všetky ponuky cez cestovnú kanceláriu nájdete tu >>

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčame prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania či jedla. 

 

Odlet aj prílet je z dobre dostupnej Viedne, do ktorej sa pohodlne dostanete autobusmi spoločnosti SlovakLinesSprievodcu Viedňou si môžete prečítať tu > >

 

 

Letenky Viedeň – Faro – Viedeň v termíne 5. – 12. december 2019 za 39,98€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Laudamotion.

 

Letenky do Portugalska
Letenky do Portugalska

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní Vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

© www.pedroferraz.com
Zaleťte si na juh Portugalska za 39,98€ s odletom z Viedne! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!