Bukurešť je často zabúdané mesto, ktoré má však naozaj čo ponúknuť, či už kultúru alebo pamiatky, či trebárs krásnu scenériu. Letenky sú ideálne pre tých z vás, ktorí majú na vylety len málo času. Aj za jeden víkend, resp. jeden celý deň,  toho v Bukurešti stihnete dosť. Môžete navštíviť napríklad King Michael, čo je mestský park s jazerom a lesíkom, alebo pozoruhodnú budovu parlamentu. Tento tip je na individuálnu turistiku. Sprievodcu po Bukurešti nájdete tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred zakúpením leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu, vrátane cesty z/na letisko, dopravu na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez  Rentalcarsubytovania či jedla. 

 

 

Letenky Viedeň – Bukurešť – Viedeň na dátum 15.6 – 16.6 2019 za 20€ kúpite na stránkach Ryanair.com tu >>

 

Letenky do Bukurešti za 20€

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Ubytovanie vo zvolenom dátume nájdete cez BookingZaujímavejšou a lacnejšou alternatívou ubytovania môže byť čoraz populárnejšie Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie.  Vyskúšať môžete aj Couchsurfing, ktorý sme predstavili bližšie v >> tomto článku <<

 

Image by Erich Westendarp from Pixabay 

Víkend v Bukurešti s odletom z Viedne za 20€! (spiatočné letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!