Populárne letovisko Prímorsko nachádzajúce sa v Bulharsku si obľúbilo už mnoho Slovákov pre príjemné prostredie, veľké piesočnaté pláže a rodinnú atmosféru. V Prímorsku nájdete nielen české turistické centrum, ale aj reštaurácie, ktoré vás privítajú slovenským alebo českým jedálnym lístkom, takže sa nemusíte obávať jazykovej bariéry. Užite si aj vy slnečnú dovolenku v Bulharsku s odletom o tri dni za 259€ s odletom z Bratislavy. Všetky ponuky do Bulharska cez cestovnú kanceláriu nájdete tu >>

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

Dovolenku v Hotel Malina v termíne 3. – 10. júl 2019 za 259€ si môžete zakúpiť priamo na stránke cestovnej kancelárie Invia.

 

Hotel Malina
Hotel Malina

 

Hotel Malina sa nachádza v novovybudovanej severnej časti Prímorska na pokojnom mieste. hotel je vzdialený od severnej pláže len 200 metrov a od centra letoviska 400 metrov. K vybaveniu hotela patrí recepcia, vkusne zariadená reštaurácia s výbornou kuchyňou vonkajší bazén. Slnečníky a ležadlá sú pri hotelovom bazéne zdarma. V celom hoteli sa nachádza Wi-fi pripojenie zdarma a samozrejmosťou je aj bezplatné parkovisko.

 

Recencie od predchádzajúcich hostí si môžete prečítať tu >>

 

 

Užite si dovolenku v Bulharsku za 259€ s odletom o 3 dni z Bratislavy! (cez CK)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!