Island je jedinečnou a úchvatnou krajinou, ktorá ponúka množstvo zážitkov, neuveriteľných miest, úžasných javov, zvierat či rastlín. Pobrežie ostrova je členité. Kým na západe, severe a juhovýchode je množstvo hlbokých fjordov a zálivov, na juhu je presný opak, povrch je členitý minimálne. Na sever či na juh sa môžete vydať vďaka lacnocestovateľským letenkám v prípade členstva Wizz Discount Club za 62,5€ z poľských Katovíc. Ak členstvo nemáte, zaletieť si tam môžete za 83,5€.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turisitkou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Odlet aj prílet je z dobre dostupných Katovíc, kde sa pohodlne dostanete autobusmi spoločnosti Polskibus alebo môžete využiť spolujazdy prostredníctvom BlaBlaCar

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravu na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania či jedla. Inšpiráciou vám môže byť aj článok od našej čitateľky Itineár na Island alebo čo podniknúť a ako ušetriť.

 

 

Letenky Katovice – Reykjavík – Katovice v termíne 15. – 23. mája 2019 za 268 zl čo je cca 62,5€ si môžete kúpiť priamo u dopravcu Wizzair.

Cena na náhľade je pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, letenky kúpite za cca 83,5€.

 

Letenky na Island z poľských Katovíc od 62,5€

 

 V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s maximálnymi rozmermi 40 x 30 x 20 cm.

 

Ak premýšľate nad členstvom Wizz Discount Clubu, rozhodnete neváhajte. Členstvo stojí 30€ na rok a výhody zahŕňajú zľavy na letenky, zľavy na batožinu a výhody sú dokonca aj pre vášho spolucestujúceho. Pri kúpe skupinového členstva, ktoré stojí 50€ na rok nakupujete letenky za zľavnené ceny pre vás a ďalších piatich spolucestujúcich. Všetky potrebné informácie ako sa stať členmi alebo ako využiť túto zľavu nájdete tu >>

 

S ubytovaním vám zase pomôže zrovnávač Booking. Ak si jedno z ubytovaní zarezervujete cez tento odkazzískate po skončení pobytu 15 dolárov späť. Alternatívnou možnosťou ubytovania za výhodné ceny môže byť Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.

 

Image by nextvoyage from Pixabay 

Úchvatný Island od 62,5€ s odletom z Katovíc (spiatočné letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!