Predstavu skutočného tropického raja vyvoláva už samotný názov Seychelských ostrovov. Seychely, to sú kilometre ľudoprázdnych dlhých pláži s bielym pieskom, tyrkysovo sfarbené teplé more, typicky prehnuté kokosové palmy, vzácna fauna s obrími  korytnačkami a miliónmi hniezdiacich vtákov. Sú perlou Indického oceánu a určite zodpovedajú predstavám o vysnívanej a romantickej dovolenke. Najväčšie a najznámejšie ostrovy obklopuje nespočetné množstvo menších ostrovčekov a korálových útesov, ktorých atmosféra vytvára ideálne podmienky pre šnorchlovanie, potápanie a rybolov.  Ostrovy s bujnou a vždy zelenou vegetáciou si môžete užiť vo vami zvolenom termíne za 539€ s odletom z Prahy! Tento tip je na individuálnu turistiku. Ak preferujete dovolenku na Seychelách cez cestovnú kanceláriu, všetky ponuky nájdete tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, ubytovania či stravy. Po príchode na Seychely získate povolenie na vstup. Podmienkou na udelenie povolenia na vstup je platný cestovný doklad, spiatočná letenky, potvrdenie o zabezpečení ubytovania a odpovedajúce finančné zabezpečenie pobytu. Každý návštevník si pri príchode do krajiny musí zakúpiť Visitor´s pass – 22 USD vrátane letiskového/prístavného poplatku. 

 

 

Letenky Praha – Seychely – Praha vo vami vybranom termíne (január – apríl ´20) za 539€ s prestupom v Zurichu si môžete zakúpiť tu >>

 

Letenky na Seychely
Letenky na Seychely

 

V cene letenky je zahrnutý 1ks príručnej batožiny podpalubná batožina do 23kg.

 

Ubytovanie

Dostupné ubytovanie nájdete cez BookingAko alternatívnu možnosť môžete využiť Airbnb s našou zľavou až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€. 

 

Počasie

Na Seychelách je horúco po celý rok. Teploty sa pochybujú medzi 24°C – 32°C.

 

Peniaze

1 seychelská rupia (SCR) = 100 centov, 1 USD cca 4,8 SCR. 

Aktuálny kurz ku dňu 20.10.2017: 1€ = 15,78 SCR

 

Tropický raj – Seychely za 539€ s odletom z Prahy! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!