Vychutnajte si rannú kávu a croassanty na námestí Bastily, spoznajte svetoznáme umelecké diela v paláci Louvre na námestí Place de la Concorde. Prejdite sa po preslávenej triede Champs-Élysées až k Víťaznému oblúku. Okrem obdivu k Parížu samotnému vám učaria štýlové Francúzky, chutná kuchyňa a v neposlednom rade železná dáma dominujúca Parížu – Eiffelova veža. Vaše predstavy si môžete naplniť vďaka lacnocestovateľským letenká za 39€ s odletom z Bratislavy. 

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok: Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, vrátane nákladov za cestu z/na letisko, dopravu na mieste, ubytovanie či vstupy do múzei. Inšpiráciou pre vás môžu byť aj články od našich čitateľov: Paríž na deň – klasiky a poklady Na skok v ParížiAk sa rozhodnete ísť na výlet do Disneylandu, nepreskočte užitočný článok Disneyland v Paríži – ako sa tam lacno dostať, čo vidieť a ako ušetriť.

 

 

Letenky Bratislava – Paríž – Bratislava v termíne 24. – 28. septembra 2019 za 39  si môžete kúpiť priamo u dopravcu Ryanair >>

 

Letenky do Paríža počas septembra za 39€

 

V cene letenky je zahrnutá len príručná batožina. Návod, ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 – mesačnú cestu okolo sveta, vám určite pomôže pri balení. Prečítať si ho môžete na tomto odkaze > >

 

Dostupné ubytovanie nájdete cez BookingĎalšou dobrou voľbou je vyskúsať život s domácimi. Skúste si rezervovať ubytovanie cez Airbnb často oproti hotelom aj ušetríte. Nezabudnite využiť  našu zľavu až 29€ na prvé ubytovanie.

 

Spoznajte všetky slávne pamiatky Paríža vďaka letenkám z Bratislavy za 39€! (spiatočné letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!