Vďaka lacným letenkám spoločnosti Laudamotion, vám prinášame tip do Nórska, tentoraz do perly Škandinávie – do Osla. Kombináciu krásneho a čistého mesta s divokou prírodou nachádzajúcou sa hneď za hranicou mesta, rozhodne stojí za to vidieť aj napriek faktu, že ide o jedno z najdrahších miest Európy. Spiatočné letenky z Viedne do Osla sú v ponuke už za 19,98€. Detailného sprievodcu Oslom si môžete prečítať tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčame prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania či jedla. 

 

Odlet aj prílet je z dobre dostupnej Viedne, do ktorej sa pohodlne dostanete autobusmi spoločnosti SlovakLinesSprievodcu Viedňou si môžete prečítať tu > >

 

 

Letenky Viedeň – Oslo – Viedeň v termíne 11. – 15. november 2019 za 19,98€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Laudamotion.

 

Letenky do Osla
Letenky do Osla

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní Vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

 

Ako možno ušetriť na pobyte?

Ak plánujete navštíviť viac múzeí a využívať pritom verejnú dopravu, mohol by sa Vám vyplatiť Oslo PassS touto kartou získate prístup do viac ako 30 múzeí, vonkajších bazénov, parkovanie zdarma a veľké množstvo ďalších zliav, pričom ďalším benefitom je neobmedzená doprava v zóne 1 a 2, v ktorých nájdete väčšinu turistických atrakcií. Oslo Pass je k dostaniu vo variante na 24, 48 alebo 72 hodín za 320 NOK / 470 NOK / 590 NOK. Ideálnou variantou tak je naplánovať si čo najviac múzeí a ďalších atrakcií na jediný deň a zaobstarať si variantu na 24 hodín. Oslo Pass možno kúpiť prakticky kdekoľvek, v turistickom centre, v hoteloch aj v mnohých múzeách, najpraktickejšie je ale získať ho cez mobilnú aplikáciu.

Jedlo v Nórsku je na slovenské pomery veľmi drahé, oplatí sa teda nakúpiť si jedlo dopredu. Čo sa týka obchodov v Osle, sú viditeľné značné rozdiely v cenách rôznych obchodných reťazcov. Z vlastnej skúsenosti odporúčam obchod SEWA 1000, kde sa základné potraviny dajú kúpiť za pomerne prijateľné ceny.

Viac užitočných informácii nájdete v našom sprievodcovi.

Spoznajte Oslo vďaka lacnocestovateľským letenkám za 19,98€ s odletom z Viedne! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!