Ostrov Tenerife je svojou rozlohou najväčším ostrovom Kanárskeho súostrovia a aj vďaka tomuto faktu sa o ňom často hovorí ako o malom kontinente. Ostrov má tvar trojuholníka a vďaka oblasťam s rôznymi klimatickými podmienkami sa na ňom môžete stretnúť s rôznymi rastlinami a zvieratami. Na ostrov večnej jari, ako sa o Tenerife hovorí, si môžete zaletieť s letenkami za 89€ s odletom z Viedne! V cene je aj odbavená batožina. Sprievodcu po Tenerife si môžete prečítať tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania či jedla.

 

 

Letenky Viedeň – Tenerife – Viedeň v termíne 10 – 24. mája 2019 za 89€ si môžete zakúpiť tu > >

Cena na náhľade je pre 2 osoby. 

Termín na 14 dní za 89€ alebo na 7 dní za 109€

 

V cene letenky je zahrnutá podpalubná batožina do 20kg.

 

Dostupné ubytovanie vo zvolenom dátume nájdete cez BookingNa ukážku sme pre vás vybrali toto ubytovaniektoré má výhodnú cenu (153€/osoba/14dní)dobré hodnotenie a nachádza sa iba 5 minút od pláže. Ak si zarezervujete pobyt cez tento odkaz, získate po skončení pobytu 15 dolárov späť.

 

Image by Gerardo Antonio Romero from Pixabay 

Slnečné Tenerife na 14 dní za 242€ s odletom z Viedne! (spiatočné letenky s poplatkami + ubytovanie pri pláži)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!