Letenky z Budapešti na Sardíniu do oblasti Cagliari za 59€ môžete využiť na lacnú  dovolenku začiatkom júna. Sardínia je nádherný ostrov, ktorý môžeme z vlastnej skúsenosti vrelo odporučiť a to zvlášt vtedy, ak máte radi turistiku po krásnych miestach, ktoré sú stranou od masového turizmu a nádherné pláže. Cestopisy našich čitateľov zo Sardínie  nájdete tu. Tento tip je na individuálnu turistiku. Ak preferujete dovolenku cez cestovnú kanceláriu, všetky ponuky nájdete tu > > Sprievodcu po Sardínii si môžete prečítať tu >>

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turisitkou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko v Budapešti na Sardínii, dopravu na mieste, ubytovania či jedla. Pozor dajte na skorý odlet z Budapešti.

 

Na Sardíniu nepotrebujete cestovný pas, vystačíte si s občianskym preukazom. Odporúčame prenájom auta cez Rentalcars, bez neho sa na tie najkrajšie miesta len ťažko dostanete. Šoférovania sa nebojte, na „južanov“ je ich štýl jazdy v pohode. 

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

Letenky Budapešť– Cagliari – Budapešť na dátum 5-12.júna 2019 kúpite za 59€ na stránke Ryanair.com a letieť budete s Laudamotion.

 

Letenky na Sardíniu počas júna za 59€

 

V cene je len príručná batožina.

 

Dostupné ubytovanie na Sardínii nájdete najlepšie cez Booking tu. Ubytovanie poblíž Cagliari nájdete najlepšie cez mapu. Dobre vyzerá napr.toto ubytovanie za 210€/2 osoby/pobyt. Ak chcete zostať priamo v Cagliari skúste toto ubytovanie za 303€/2 osoby/pobyt.

 

Ďalšou dobrou voľbou je vyskúsať život s domácimi. Skúste si rezervovať ubytovanie cez Airbnb často oproti hotelom aj ušetríte. Nezabudnite využiť aj našu zľavu až 28€ na prvé ubytovanie. Ďalším tipom je vziať so sebou stan, požičať si auto a ostrov precestovať 🙂

 

Image by liggraphy from Pixabay 

Sardínia s odletom z Budapešti na 8 dní s letenkami za 59€! (spiatočné letenky, s ubytovaním spolu 164€)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!