S lacnými letenkámi od Ryanairu z Bratislavy môžete v septembri navštíviť krásne Bruggy a/alebo „metropolu Európskej únie“ Brusel. Bruggy vás očaria malebnými uličkami a trblietajúcimi sa kanálmi na štýl Benátok. Autobus ide priamo z letiska Charleroi (lístky začínajú na 5€ za jednu cestu, objednávajte ale v predstihu). Sprievodcu po meste Bruggy nájdete tu. Ďalej sa vyberte preskúmať jedinečný charakter Bruselu, kde nájdete umelecké zbierky, architektúru, skvelú čokoládu, elegantnú kuchyňu a všade prítomnú vôňu horúcich vaflí. Sprievodcu nájdete tu>>

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Počítajte s tým, že letenky predstavujú len časť nákladov. Bruggy sú nádherné, turistami veľmi navštevované mesto. A ceny tomu bohužiaľ zodpovedajú. Spočítajte si teda, pred zakúpením leteniek všetky potrebné náklady za hotel, jedlo a prípadné vstupy.  Lístky na autobus z letiska do Brúg kúpite na Flibco. 

Ceny za autobus Brusel Charleroi – Bruggy

 

 

Letenky Bratislava – Brusel Charleroi – Bratislava  kúpite priamo na stránkach Ryanair.com na termín 25-29.9 za 26€.

Letenky do Bruselu z Bratislavy za 26€

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 35 x 20x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Ubytovanie nájdete najlepšie cez BookingZaujímavejšou a lacnejšou alternatívou ubytovania môže byť čoraz populárnejšie Airbnb s využitím našej zľavy až 38€ na prvé ubytovanie. Vyskúšať môžete aj Couchsurfing, ktorý sme predstavili bližšie v >> tomto článku <<

 

 

Image by Dimitris Vetsikas from Pixabay 

Romantický predĺžený víkend v Bruggách s odletom z Bratislavy za 26€! (spiatočné letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!