Bosna a Hercegovina sa tento rok tešila návalu turistov, ktorí prišli preskúmať túto balkánsku krajinu vďaka lacným letenkám s odletom z Bratislavy. Posledná šanca tohto roku, kedy môžete preskúmať jej zákutia aj Vy za 19,98€ je práve posledný októbrový týždeň! Odporúčam požičať si na letisku auto a zamieriť do hlavného mesta Sarajeva, ktorý je nazývaný aj ako európsky Jeruzalem pokračujúc do mesta Mostar, slávneho pre svoj most a Vašu pozornosť by mohol zaujať aj Národný park Kravice s nádhernými vodopádmi či mestečko Jajce s veternými mlynmi.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Pokiaľ nemáte s individuálnou turistikou žiadne skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, vrátane nákladov za cestu z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcarsči výdavkov za ubytovanie či jedlo. 

 

 

Letenky Bratislava – Tuzla – Bratislava v termíne 23. – 27. október 2017 za 19,98€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Wizzair.

 

Letenky do Bosny a Hercegoviny
Letenky do Bosny a Hercegoviny

 

V cene letenky je zahrnutá malá batožina príručná batožina s rozmermi 42 x 32 x 25 cm. 

 

Dostupné ubytovanie nájdete cez Booking. Alternatívnou možnosťou ubytovania môže byť Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej hodnote 54€. 

 

Ak sa rozhodnete ísť len do Sarajeva a stráviť tam všetky dni, dostupné ubytovanie vo zvolenom dátume zoradené podľa ceny nájdete tu > >

 

Na ukážku som pre Vás vybrala ubytovanie Old Square Residencektoré má vynikajúce hodnotenie pre svoju skvelú polohu. Cena pre 2 osoby za 4 noci je 56€.

 

Old Square Residence
Old Square Residence

 

Zaujímavo vyzerá aj ubytovanie Villa Old Town so super hodnotením, ktoré by Vás mohlo zaujať práve pre svoju priestrannosť. Cena pre 2 osoby za 4 noci je 60€.

 

Villa Old Town
Villa Old Town

 

 

Posledná šanca navštíviť krásy Bosny a Hercegoviny za 19,98€ s odletom z Bratislavy! (spiatočné letenky vrátane poplatkov) + tip na ubytovanie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!