Uličky plné cyklistov a lákavých vôní okolitých jedální, neustály pokrik predavačov suvenírov a každú chvíľu šialená rikša. Ak si potrpíte na rušnú dovolenku plnú nových ľudí, jedál a zážitkov navštívte jedno z troch čínskych veľkomiest – Peking. Nielenže toto mesto nikdy nespí, ale vlastne v ňom ani nezapadá slnko – v noci ho totiž vystrieda neónová žiara. Jedno z najväčších miest na svete, ktoré spája modernú a tradičnú Čínu môžete navštíviť za 419€ s odletom z Viedne! Let je priamy, bez prestupu a v cene je aj batožina. Na výber máte dátumy od novembra do marca 2020.Tento tip je pre individuálnu turistiku. 

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, vrátane nákladov cesty z/na letisko, dopravy na mieste, ubytovania, jedla či víz. Potrebné informácie ohľadom víz nájdete na stránkach Veľvyslanectva Čínskej ľudovej republiky na Slovensku.

 

Pred cestou do Pekingu si prečítajte nášho sprievodcu Pekingom a určite neprehliadnite aj cestopis od našej čitateľky s názvom Fascinujúci Peking – spoznajte Zakázané mesto, kde sa nepovolený vstup trestal smrťou!

 

 

Letenky Viedeň – Peking – Viedeň v termínoch od novembra do marca 2020 za  419€ si môžete zakúpiť tu > >

Letenky do Pekingu s Austrian Airlines za 419€

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokiaľ by vám nevadil prestup môžete ušetriť pár € vďaka týmto letenkám.

V cene letenky je zahrnutá 2x príručná batožina a 1x podpalubná batožina.

Aby vám kufor zbytočne nezavadzal, môžete letieť len s príručnou batožinou, do ktorej vám pomôže pobaliť sa náš návod –  Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 – mesačnú cestu okolo sveta.

 

Odhaľte siahodlhú čínsku históriu hneď vedľa pulzujúcej metropoly Pekingu. Priamy let z Viedne za 419€! (spiatočné letenky vrátane batožiny,viac termínov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!