Super letenky do Vietnamu, konkrétne do hlavného mesta Hanoi za 299€ vás nenechajú chladnými :). Do Mníchova sa dostanete za cca 5 hodín s autom z Bratislavy, Flixbusom  za cca 25€, alebo z Prahy Regiojetom (momentálne je akcia 1+1, takže 2 osoby za 379kč). Prečo navštíviť Vietnam? Je to tajuplná krajina, ktorá ponúka bohatú históriu rovnako ako pestrú prírodu, počínajúc horami na severe a končiac mekongskou deltou na juhu krajiny. Tento tip je pre individuálnu turistisku. Všetky ponuky do Vietnamu cez cestovnú kanceláriu nájdete tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte skúsenosti s individuálnou turistikou, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania jedla či víz. Všetky potrebné informácie ohľadom víz nájdete na tomto odkaze.

 

 

Letenky Mníchov – Hanoi – Mníchov za 299€ na viacero dátumov kúpite tu 

 

Letenky do Vietnamu (Hanoi) za 299€

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s hmotnosťou do 7 kg a podpalubná batožina. Aby vám kufor zbytočne nezavadzal, risknúť to môžete len s príručnou batožinou, do ktorej vám pomôže pobaliť sa náš návod –  Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

S hľadaním ubytovania podľa vašich preferencií pomôže internetový zrovnávač BookingAk si zarezervujete pobyt cez tento odkazzískate po skončení pobytu 15 dolárov späť.

Ako alternatívnu možnosť môžete využiť Airbnb s našou zľavou až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.

 

 

 

Objavte Vietnam vo viacerých termínoch za 299€ s odletom z Mníchova! (spiatočné letenky,batožina)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!