jirkaVítam Vás na webe Lacnocestovanie.sk. Volám sa Jirka a keď práve na cestách nie som, tak s obľubou nejaké výlety vymýšľam :). A pretože mi bolo ľúto, keď naplánované akcie nikto neprešiel, rozhodol som sa založiť web, kde ich budem zadarmo ponúkať ostatným. Tak vznikol web Levnocestovani.cz, ktorý sa v Čechách stal hneď prvý rok fungovania veľmi populárnym.

 

Veľký dopyt zo Slovenska spôsobil to, že som sa v auguste 2016 rozhodol spustiť aj slovenskú verziu v podobe Lacnocestovanie.sk, ktorá sa bude zameriavať na tipy zo Slovenska, alebo blízkych letísk. A ja dúfam, že zmení životy mnohých čitateľov, rovnako ako sa to podarilo v Českej republike.

 

 

Princíp a dôvod toho, prečo sú letenky a pobyty na tomto webe tak lacné je ten, že vyberám iba špeciálne akcie. Či už sú to akcie v podobe skutočne výhodných last minute pobytov, alebo tipy na akčné letenky a výhodného ubytovanie. Netreba sa ničoho obávať, ide vždy o zavedené spoločnosti, ktoré na trhu fungujú už niekoľko rokov (Invia, Booking, Pelikán). Mne žiadne peniaze neposielate, vždy platíte konkrétne cestovke (v prípade last minute), hotela, alebo prepravnej spoločnosti.

 

Vždy volím iba overených predajcov, u ktorých by som sám letenky alebo hotel kúpil. Všetky ceny sú vždy konečné, bez skrytých poplatkov. Celý web je a bude vždy zadarmo. Ak Lacnocestovanie.sk chcete podporiť, povedzte o ňom svojim priateľom, alebo nás zdieľajte na sociálnych sieťach.

 

Ak si s čímkoľvek nebudete vedieť rady, píšte do diskusie pod článkom. Pokiaľ to bude možné, rád vám s čímkoľvek pomôžem. Odporúčam tiež stať sa odberateľom našich emailov, platnosť všetkých akčných cien je totiž časovo obmedzená, niekedy aj na minúty. S prípadnými otázkami sa obracajte do sekcie Poradňa, ohľadom spolupráce mi môžete napísať na email levnocestovani@email.cz.

 

Veľká časť otázok smeruje na to, čím teda vlastne Levnocestování zarába. A odpoveď je jednoduchá, nezarába :). Príjmy sú z reklamy a čiastočne z provízií pri niektorých letenkách (ak sú cez Pelikán), dovoleniek a hotelov (ak si kúpite cez odkaz hotel, dostanem na pivo 🙂). Výdavky na emailing, reklamu, programátora atď., sú ale zhruba o 1/3 vyššie.

 

Tým sa nijako nesťažujem, web samozrejme rastie a ako dúfam, raz sa môj koníček stane aj mojou prácou. Píšem to len preto, že veľa ľudí má potrebu riešiť, prečo vlastne Levnocestování funguje a ako že zarába 🙂 .

 

Dostali sme možnosť prežiť cca 70 rokov na tomto úžasnom svete. Nedovoľte, aby vám strach určoval, že je prežijete vo stereotypu a zabehnutých koľajach. Cestovať ide skutočne za pár korún a čo je ešte lepšie, čím menej peňazí máte, tým viac zážitkov si z cestovania odnesiete a tým viac vás to posilní. Krásne o tom napísala má žena na svojom blogu o ceste okolo sveta na levnocestuj.cz.

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!