Hovorí sa, že všetky cesty vedú do Ríma. Práve tam začína aj jesenný EUROTRIP, ktorý pokračuje na Maltu, kde si môžete vychutnať unikátnu architektúru, chrámy a pamätníky. Z Malty sa lacnocestovateľsky letí do Barcelony, v ktorej by bol hriech neochutnať las tapas a nepripiť si španielskou sangriou, no a poslednou zastávkou je Brusel s kozmopolitnou a zároveň domáckou atmosférou či prírodou ležiacou na kraji mesta. Povedzte “áno” novému dobrodružstvu za 65,57€ s odletom z Bratislavy!

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred nákupom leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane ciest z/na letisko, náklady za ubytovanie či jedlo. Rovnako venujte zvýšenú pozornosť riziku, že niektorý z letov môže byť zrušený alebo vypredaný a celý plán sa Vám tak nabúra. Tento výlet preto odporúčam pre skúsenejších cestovateľov.

 

Pred nákupom leteniek si overte ceny všetkých leteniek a zakúpte ich všetky naraz, aby sa Vám nestalo, že niektorá z nich medzitým zdražie. Všetky letenky kúpite priamo u dopravcu Ryanair.

 

 

Letenka Bratislava – Rím za 9,99€ v termíne 8. november 2018.

Sprievodcu Rímom si môžete prečítať tu > >

 

Letenka do Ríma
Letenka do Ríma

 

Letenka Rím – Malta za 9,99€ v termíne 10. november 2018

Sprievodcu Maltou si môžete prečítať tu > >

 

Letenka na Maltu
Letenka na Maltu

 

Letenka Malta – Barcelona za 9,99€ v termíne 12. november 2018

Letenka do Barcelony
Letenka do Barcelony

 

Letenka Barcelona – Brusel za 9,99€ v termíne 14. november 2018

Sprievodcu Bruselom si môžete prečítať tu > >

 

Letenka do Bruselu
Letenka do Bruselu

 

Letenka Brusel – Bratislava za 25,61€ v termíne 16. november 2018

 

Letenka do Bratislavy
Letenka do Bratislavy

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní Vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Ubytovanie

 

S ubytovaním Vám zase pomôže zrovnávač Booking. Ak si jedno z ubytovaní zarezervujete cez tento odkazzískate po skončení pobytu 15 dolárov späť.

 

 

Alternatívnou možnosťou ubytovania za výhodné ceny môže byť Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.

 

 

Ak chcete mať ubytovanie zdarma, vidieť ako žijú lokálni a spoznať nových ľudí, vyskúšajte Couchsurfing. Priníp fungovania couchsurfingu si môžete prečítať v našom článku > >

Titulná foto / Cover photo by Desiree Kandou

Novembrový EUROTRIP: Rím – Malta – Barcelona – Brusel za 65,57€ s odletom z Bratislavy! (letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!