Keď sa vysloví názov hlavného mesta Francúzska – Paríž, každý si predstaví romantickú večeru vo dvojici pri Eiffelovej veži, červené víno, francúzske chrumkavé bagety, šansóny či dobrodružstva Amélie z Montmartru. Hlavné mesto Francúzska však toho ponúka omnoho viac! Vaše najtajnejšie predstavy si môžete naplniť vďaka lacnocestovateľským letenkám za 19,98€ s odletom z Bratislavy. 

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, vrátane nákladov za cestu z/na letisko, dopravu na mieste, ubytovanie či vstupy do múzei.

 

Inšpiráciou pre Vás môžu byť aj články od našich čitateľov: Paríž na deň – klasiky a poklady Na skok v ParížiAk sa rozhodnete ísť na výlet do Disneylandu, nepreskočte užitočný článok Disneyland v Paríži – ako sa tam lacno dostať, čo vidieť a ako ušetriť.

 

 

Letenky Bratislava – Paríž – Bratislava v termíne 10. – 14. december 2019 za 19,98€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Ryanair.

 

Letenky do Paríža
Letenky do Paríža

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina. Návod, ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 – mesačnú cestu okolo sveta, vám určite pomôže pri balení. Prečítať si ho môžete na tomto odkaze > >

 

Ubytovanie

S ubytovaním Vám zase pomôže zrovnávač Booking. Ak si jedno z ubytovaní zarezervujete cez tento odkazzískate po skončení pobytu 15 dolárov späť. Alternatívnou možnosťou ubytovania za výhodné ceny môže byť Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.

Ak chcete mať ubytovanie zdarma, vidieť ako žijú lokálni a spoznať nových ľudí, vyskúšajte Couchsurfing.

Nechajte sa uniesť ulicami Paríža za 19,98€ s odletom z Bratislavy! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!