Sarajevo, hlavné mesto Bosny a Hercegoviny, nazývaný aj „európsky Jeruzalem“ je bezpochýb jedno z najkrajších miest na Balkáne. Spoznajte toto zaujímavé mesto, pôsobiace veľmi orientálne so svojimi mešitami, tureckými kúpeľmi, bazármi a tržnicou, vďaka letenkám za 24€ s odletom z Budapešti. Tento tip je pre inviduálnu turistiku. Ak uprednostňujete zájazd cez cestovnú kanceláriu, všetky ponuky nájdete tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Pokiaľ nemáte s individuálnou turistikou žiadne skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu. Odporúčame požičať si auto cez Rentalcars a navštíviť mesto Mostar, slávne pre svoj most, vašu pozornosť by mohol zaujať aj Národný park Kravice s nádhernými vodopádmi, pod ktorými sa dá kúpiť, ale aj mestečko Jajce s veternými mlynmi.

 

Odlet aj prílet je z dobre dostupnej Budapešti, do ktorej sa pohodlne dostanete autobusmi spoločnosti StudentAgencySprievodcu Budapešťou si môžete prečítať tu > >

 

 

Letenky Budapešť – Sarajevo – Budapešť v termíne 29. máj – 5. jún 2019 za 7580 forintov, čo je cca 24€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Wizzair.

 

Letenky do Sarajeva
Letenky do Sarajeva

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s veľkosťou  40 x 30 x 20 cm.

 

Dostupné ubytovanie v tomto termíne nájdete pohodlne z vášho domova na stránkach Booking alebo  Airbnb, vyskúšať môžete aj Couchsurfingktorý tam funguje perfektne, navyše tak môžete spoznať „pravú Bosnu“ očami domácich ľudí. 

 

Titulná foto/Cover photo by Michał Huniewicz

 

Navštívte európsky Jeruzalem – Sarajevo za 24€ s odletom z Budapešti! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!