Izrael je vyspelá, kultivovaná a multikultúrna krajina, kde žijú ľudia z celého sveta. Napriek tomu, že ide o oblasť tzv. Blízkeho východu, budete tu mať pocit, akoby ste sa prechádzali kdekoľvek v Európe. Na druhej strane je tu popritom prítomná nespochybniteľná exotika, ktorá robí z Izraela veľmi zaujímavú krajinu na cestovanie a spoznávanie. Do južného cípu Izraela, do mesta Ejlat si môžete lacnocestovateľsky zaletieť od 20€ s odletom zo susednej Viedne! Tento tip je na individuálnu turistiku. Všetky ponuky do Izraela cez cestovnú kanceláriu nájdete tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte skúsenosti s individuálnou turistikou, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania či jedla. Ak sa rozhodnete pre výlety do Jeruzalema či Tel Avivu, všetky dôležité informácie si môžete prečítať v našom sprievodcovi Jeruzalemom a Tel Avivom.

 

 

Letenky Viedeň – Ejlat – Viedeň v termíne 7. – 14. december 2019 za 19,98€ si môžete zakúpiť tu.

Ak nemáte členstvo Wizzair priplatíte si 10€.

 

Letenky z Viedne do Izraela kúpite od 20€

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 30 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Dostupné ubytovanie na zvolený dátum nájdete cez BookingAko alternatívnu možnosť môžete využiť Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.

Návšteva Izraela od 20€ s odletom z Viedne! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!