Dnes sme pre vás našli lacnocestovateľské letenky do Sarajeva, hlavného mesta Bosny a Hercegoviny na príjemný septembrový dátum. Odporúčame požičať si na letisku auto, pobudnúť v Sarajeve, ktorý je nazývaný aj európskym Jeruzalemom pokračovať do mesta Mostar, ktoré je slávne pre svoj most a vašu pozornosť by mohol zaujať aj Národný park Kravice s nádhernými vodopádmi či mestečko Jajce s veternými mlynmi. Letí sa z prekrásnej Budapešti, ktorú určite nevynechajte, stojí za návštevu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Pokiaľ nemáte s individuálnou turistikou žiadne skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, vrátane nákladov za cestu z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcarsči výdavkov za ubytovanie či jedlo. 

 

 

Letenky Budapešť – Sarajevo – Budapešť v termíne 17-21.9 2018 za cca 18€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Wizzair.

 

Letenky do Sarajeva

 

V cene letenky je zahrnutá malá batožina príručná batožina s rozmermi 42 x 32 x 25 cm. 

 

Dostupné ubytovanie nájdete cez BookingAlternatívnou možnosťou ubytovania môže byť Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej hodnote 54€. 

 

Ak sa rozhodnete ísť len do Sarajeva a stráviť tam všetky dni, dostupné ubytovanie vo zvolenom dátume zoradené podľa ceny nájdete tu > >

Na výlet do Sarajeva a okolia z Budapešti za 18€! (spiatočné letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!