Dnes sa objavili aj skvelé mega lacné letenky do Londýna s odletom z Košíc! Letí sa 13.júna vo štvtok poobede, návrat je v skorých ranných hodinách v sobotu, takže z piatkovej párty rovno na letisko a ušetríte aj za ubytovanie :). Londýn je skutočne jedným z najkrajších miest, ktoré ponúka kultúru, zábavu aj poznanie, a preto by nepochybne nemal chýbať na žiadnom cestovateľskom zozname. Letíte?! Ak áno, detailného sprievodcu Londýnom si môžete prečítať tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou čohokoľvek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu vášho výletu, vrátane leteniek, cesty z/na letisko, dopravu na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcarsnáklady za ubytovanie či jedlo. Vašu pozornosť by mohli zaujať aj články od našej čitateľky s názvom Z Londýna bez lístku do Brightonu alebo Trhy v Londýne. Ktoré navštíviť a ako ušetriť?

 

 

Letenky Košice – Londýn – Košice v termíne 13. – 16. jún 2019 za 9,98€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Ryanair.

 

Letenky do Londýna za 10€!

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Dostupné ubytovanie nájdete najlepšie cez BookingAlternatívnou možnosťou ubytovania môže byť aj Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€. Ďalšou alternatívou môže byť napríklad Couchsurfing, ktorý sme predstavili bližšie v >> tomto článku <<

 

Image by Free-Photos from Pixabay 

Mega cena!! Košice – Londýn v júni za 10€! (spiatočné letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!