Posledné dni sa sypú zo všetkých strán lacnocestovateľké letenky. Tentokrát prinášame tip v januárovom termíne za 19,98€ s odletom z Bratislavy na Maltu alebo na ostrov Cyprus. Malta ponúka plno historických pamiatok postavených Féničanmi, Rimanmi a maltézskymi rytiermi. Naopak, ostrov slnka Cyprus sa preslávil antickými legendami, napríklad o bohyni lásky Afrodite. Výber je len na vás – preskúmate na začiatku roka Maltu či Cyprus?

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte skúsenosti s individuálnou turistikou, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania či jedla. 

 

Sprievodcu Maltou, plného užitočných informácii nájdete tu >>

Sprievodcu Cyprom si môžete prečítať prečítať tu >>

 

 

Letenky Bratislava – Malta – Bratislava v termíne 12. – 16. január 2020 za 19,98€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Ryanair.

Sprievodcu Maltou, plného užitočných informácii nájdete tu >>

 

Letenky na Maltu
Letenky na Maltu

 

Letenky Bratislava – Paphos – Bratislava v termíne 10. – 17. január 2020 za 19,98€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Ryanair.

Sprievodcu Cyprom si môžete prečítať prečítať tu >>

 

Letenky na Cyprus
Letenky na Cyprus

 

V cene leteniek je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

 

Malta alebo Cyprus? V januárovom termíne za 19,98€ s odletom z Bratislavy! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!