Táto malá krajina vás prekvapí svojou rônorodosťou. Prekypuje prírodnými krásami, nájdete tu bujnú vegetáciu, údolia, púšte ale aj vysoké vrchy so skalnatou krajinou.Letenky sú do Eilatu, čo je prevažne dovolenková destinácia, na juhu však  môžete preskúmať známu Negevskú púšť, alebo cca 90km vzdialenú oblasť Galilea, jednu z najkrajších, najzelenších oblastí v Izraeli. V oblasti Eilatu sa teploty v decembri pohybujú okolo 25-26°C, viac info nájdete tu>> . Odporúčame návštevu Tel Avivu (350km) i Jeruzalému (316km), dobré bude požičať si auto, ale cestovať je možné aj autobusom, do Tel Avivu dokonca lietadlom. Tento tip odporúčame cestovateľom, ktorých hlavným cieľom je krajinu spoznať. Plusom Izraela je, že nepotrebujete víza, stačí vám len cestovný pas a letenky nikdy neboli lacnejšie ako poslednou dobou.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte skúsenosti s individuálnou turistikou, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta (odporúčame cez Rentalcars), ubytovania či jedla. Ak sa rozhodnete pre výlety do Jeruzalema či Tel Avivu, všetky dôležité informácie si môžete prečítať v našom sprievodcovi Jeruzalemom a Tel Avivom.

 

 

Letenky Viedeň – Ramon Airport– Viedeň  v termíne 10. – 14.12 alebo 10 – 21.12. 2019 od 20€ si môžete kúpiť priamo u dopravcu Wizzair. Za oba lety dáte 20€ s členstvom Wizzair. Ak ho nemáte a nemáte záujem o jeho kúpu, pri kratšom termíne si priplatíte 12€ a pri dlhšom 5€, čo vôbec nie je hrozné.

 

Letenky do Izraela od 20€ počas 10-14.decembra
Letenky do Izraela od 20€ počas 10-21.decembra

 

V cene je len jedna malá príručná batožina.

 

Dostupné ubytovanie nájdete najlepšie cez BookingAlternatívnou možnosťou ubytovania môže byť aj Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.  Vyskúšať môžete aj Couchsurfing, ktorý sme predstavili bližšie v >> tomto článku <<

 

Letenky do Izraela (Ejlat) s odletom z Viedne od skvelých 20€! (spiatočné)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!