Letenky do Hongkongu momentálne nájdete za zaujímavých 339€ s odletom z Budapešti. Termínov je stále veľa, od novembra do apríla 2020. Hongkong je do vysokej miery autonómne čínske mesto ležiace na pobreží Juhočínskeho mora. Jedná sa o veľmi rušné veľkomesto ovplyvnené britskou koloniálnou históriou, ktoré je typické predovšetkým radom výškových budov a taoistickými chrámami. Na územie ČĽR môže vstupovať občan Slovenskej republiky, ktorý má platný cestovný pas (aspoň 6 mesiacov po návrate) a platné vízum, nezabudnite si ho teda pred odletom vybaviť. Sprievodcu mestom nájdete tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte skúsenosti s individuálnou turistikou, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania jedla či víz. Všetky potrebné informácie ohľadom víz nájdete na tomto odkaze.

 

 

Letenky Budapešť – Hongkong – Budapešť si za 339€ môžete zakúpiť tu.

 

Letenky do Číny za 339€

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s hmotnosťou do 5 kg a podpalubná batožina o hmotnosti max. 23 kg. Aby vám kufor zbytočne nezavadzal, risknúť to môžete len s príručnou batožinou, do ktorej vám pomôže pobaliť sa náš návod –  Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Image by Wo Lau from Pixabay 

Letenky do Hongkongu s odletom z Budapešti za 339€! (viac termínov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!