Maroko je rozmanitá krajina. V kráľovských mestách na vás dýchne historická atmosféra, pri pobreží zase moderné letoviská. Maroko zaujme nie len históriou, ale aj exotickou prírodou a kultúrou. Do prímorského Agadiru sa dostanete za 40€ vďaka Laudamotion z ľahko dostupnej Viedne v polovici novembra. Ak preferujete zájazdy cez cestovnú kanceláriu, všetky ponuky nájdete tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Odlet aj prílet je z dobre dostupnej Viedne, do ktorej sa dostanete pohodlne autobusmi spoločnosti StudentAgency

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane nákladov za cestu z/na letisko, dopravu na mieste, ubytovanie či jedlo. Zaujať by vás mohli aj cestopisy od našich čitateľov. 

 

 

Letenky Viedeň – Agadir– Viedeň v termíne 19.11 – 23.11 2019 za 40€ kúpite tu>>

Pozrite si kľudne ale viac dátumov, ceny v novembri sú podobné.

 

V cene letenky je zahrnutá len príručná batožina. Návod, ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 – mesačnú cestu okolo sveta, vám určite pomôže pri balení. Prečítať si ho môžete na tomto odkaze > >

 

Dostupné ubytovanie nájdete cez BookingĎalšou dobrou voľbou je vyskúsať život s domácimi. Skúste si rezervovať ubytovanie cez Airbnb často oproti hotelom aj ušetríte. Nezabudnite využiť  našu zľavu až 29€ na prvé ubytovanie.

 

Letenky do Agadiru s odletom z Viedne za 40€!
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!