Najväčší ostrov v Stredozemnom mori ponúka množstvo očarujúcich historických miest, prírodných zákutí, a to všetko dochutené vynikajúcou kuchyňou. Taká je Sicília. Požičajte si auto a navštívte rybárske mestečko Trapani, hlavné mesto Palermo či najkrajšie mesto ostrova – Taorminu, ktorá si vás získa hneď na prvý pohľad svojim labyrintom úzkych uličiek lemovaných miestnymi obchodníkmi a kaviarňami. Letenky teraz s odletom už o 2 dni z Bratislavy kúpite za 78€! Sprievodcu Sicíliou nájdete tu. 

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turisitkou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravu na mieste, ubytovania či jedla.

Na území Talianska nepotrebujete cestovný pas, vystačíte si s občianskym preukazom. Odporúčame prenájom auta cez Rentalcars, bez neho sa na tie najkrajšie miesta len ťažko dostanete. Šoférovania sa nebojte, na „južanov“ je ich štýl jazdy v pohode. 

 

 

Letenky Bratislava – Sicília – Bratislava na termín 11.8 až  18.8 2019  si môžete zarezervovať tu >>

Letenky na Sicíliu za 78€

 

Jedná sa o charterové letenky, takže v cene je aj odbavená batožina!

 

Dostupné ubytovanie nájdete najlepšie cez Booking tuĎalšou dobrou voľbou je vyskúsať život s domácimi. Skúste si rezervovať ubytovanie cez Airbnb často oproti hotelom aj ušetríte. Nezabudnite využiť aj našu zľavu až 28€ na prvé ubytovanie. Ďalším tipom je vziať so sebou stan, požičať si auto a ostrov precestovať 🙂

LAST MINUTE letenky na Sicíliu s odletom z Bratislavy za 78€!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!