Že neviete kam sa tento rok vybrať na dovolenku? Milujete dobré jedlo, krásnu prírodu a ideálne by ste leteli hneď?  V tom prípade vás určite zaujme ponuka od spoločnosti SmartWings, ktorá teraz ponúka last minute spiatočnej letenky z Bratislavy a Prahy vrátane odbavenej batožiny na Sicíliu a Sardíniu, už za skvelých 1990kč čo je cca 78€! Inšpiráciu na cestu môžete načerpať v našich podrobných sprievodcoch tu: Sicília,Sardínia.Cestopisy našich čitateľov zo Sardínie  nájdete tu. Všetky zájazdy s cestovnou kanceláriou do týchto prekrásnych destinácií nájdete tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turisitkou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko v Bratislave / Prahe, dopravu na mieste, ubytovania či jedla.

Na území Talianska nepotrebujete cestovný pas, vystačíte si s občianskym preukazom. Odporúčame prenájom auta cez Rentalcars, bez neho sa na tie najkrajšie miesta len ťažko dostanete. Šoférovania sa nebojte, na „južanov“ je ich štýl jazdy v pohode. 

 

 

Letenky Bratislava – Sicília   – Bratislava v augustovom last minute termíne si môžete zarezervovať tu >>

Letenky z Bratislavy na Sicíliu

 

Letenky Praha – Sardínia  – Praha v augustovom last minute termíne si môžete zarezervovať tu >>

 

Letenky z Prahy na Sardíniu

 

Jedná sa o charterové letenky, takže v cene je aj odbavená batožina!

 

Dostupné ubytovanie nájdete najlepšie cez Booking tuĎalšou dobrou voľbou je vyskúsať život s domácimi. Skúste si rezervovať ubytovanie cez Airbnb často oproti hotelom aj ušetríte. Nezabudnite využiť aj našu zľavu až 28€ na prvé ubytovanie. Ďalším tipom je vziať so sebou stan, požičať si auto a ostrov precestovať 🙂

 
LAST MINUTE letenky na Sicíliu a Sardíniu za 78€ s odletom z Bratislavy či Prahy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!