Výhodné charterové letenky z Viedne na Krétu za 129 € využijeme k ďalšiemu lacnocestovateľskému tipu. Ak ich totiž spojíme s ubytovaním, dostaneme na skvelých 212€ za 8-dňovú dovolenku. Všetky potrebné informácie nájdete v našom detailnom sprievodcovi po Kréte, ktorého nájdete tu. V tomto tipe ide o individuálnu dovolenku, zájazdy na Krétu cez CK nájdete tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok: Ako na individuálnu turistiku“.

 

Pred zakúpením leteniek si nezabudnite spočítať všetky náklady, teda vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste (prípadné zapožičanie auta), ubytovania, jedla a pod. Poistenie po Európe nie je nevyhnutné, avšak aj tak ho odporúčame. Zvýšenú pozornosť venujte aj skorému odletu z Viedne.

 

Odlet a prílet bude z veľmi dobre dostupnej Viedne, do ktorej sa bez problémov dostanete autobusmi spoločnosti StudentAgency alebo Eurolines

 

 

Letenky Viedeň – Kréta – Viedeň za 129€ na termín 7.7 – 14.7. 2017 si môžete zarezervovať tu > > . Cena v náhľade je pre 2 osoby.

 

Letenky z Viedne na Krétu

 

V cene máte odbavenú batožinu do 23 kg.

 
Všetky hotely na tento dátum, nájdete tu >>

 

My sme pre ázornosť vybrali Lovely Holidays Hotel, kde za 1 osobu/pobyt zaplatíte 83€ ale vyberte si samozrejme ubytovanie podľa svojich preferencií.

 

Ubytovanie Lovely Holidays Hotel
Ubytovanie Lovely Holidays Hotel

 

Ak preferujete All Inclusive, najlacnejšie vychádza Comfort Malievi Apartments., kedy za 1 osobu/pobyt zaplatíte 169€.  Je však slabo hodnotené (6,9/10) a tak zvážte i ostatné hotely s All Inclusive. Ich zoznam, nájdete tu.

 

 

Kréta z Viedne na 8 dní za 212€, alebo All Inclusive za 298€! (letenky vrátane poplatkov+ubytovanie)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!