Lacné letenky z Bratislavy za 20€ môžete využiť k návšteve jesennej Sardínie. Sardínia je nádherný ostrov, ktorý môžeme z vlastnej skúsenosti vrelo odporučiť a to zvlášt vtedy, ak máte radi turistiku po krásnych miestach, ktoré sú stranou od masového turizmu a nádherné pláže. Cestopisy našich čitateľov zo Sardínie  nájdete tu. Tento tip je na individuálnu turistiku. Ak preferujete dovolenku cez cestovnú kanceláriu, všetky ponuky nájdete tu > > Sprievodcu po Sardínii si môžete prečítať tu >>

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turisitkou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko v Bratislave i na Sardínii, dopravu na mieste, ubytovania či jedla. 

 

Na Sardíniu nepotrebujete cestovný pas, vystačíte si s občianskym preukazom. Ide o bezpečnú destináciu, ktorú by sme odporučili aj rodinám s deťmi, alebo začínajúcim cestovateľom. Letisko v Alghere je malé a prehľadné, v podstate nie je čo pokaziť :). Odporúčame prenájom auta cez Rentalcars, bez neho sa na tie najkrajšie miesta len ťažko dostanete. Šoférovania sa nebojte, na “južanov” je ich štýl jazdy v pohode. V Alghere nájdete taktiež lacné a pekné oblečenie, vyhraďte si na to čas :).

 

 

Letenky Bratislava – Sardínia (Alghero) – Bratislava  na dátum 16-23.mája za 19,98€ zakúpte priamo na stránkach Ryanair.com

Letenky na Sardíniu z Bratislavy za 19,98€

 

Na palubu si môžete vziať len jednu malú príručnú batožinu 40x20x25cm. Pokiaľ si však dokúpite Priority za 9€ môžete so sebou vziať aj druhú príručnú batožinu 50x40x20cm. Návod ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta nájdete tu>>.

 

Dostupné ubytovanie na zvolený dátum nájdete cez Bookingmy sme pre názornosť vybrali tento apartmán pre 2 osoby najmä pre nízku cenu 123€ za 2osoby/pobyt. Pokiaľ si zarezervujete pobyt cez tento odkaz, získate po skončení pobytu 15 dolárov späť. Ďalšou dobrou voľbou je vyskúsať život s domácimi. Skúste si rezervovať ubytovanie cez Airbnb často oproti hotelom aj ušetríte. Nezabudnite využiť aj našu zľavu až 28€ na prvé ubytovanie. 

Jesenný výlet na Sardíniu s letenkami za 20€ a odletom z Bratislavy! (spiatočné letenky, s ubytovaním za 81€))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!