Z malého bezvýznamného mesta v púšti sa počas posledných troch dekád stalo jedno z najluxusnejších a najbohatších miest sveta. V Dubaji síce nájdete minimum historických pamiatok, mesto však láka návštevníkov na zábavu, more a luxus na každom rohu. Nechajte sa aj vy ohúriť touto metropolou vďaka lacnocestovateľskej letenke za 19,63€ s odletom z Budapešti! Ponuky dovoleniek cez cestovnú kanceláriu nájdete tu >>

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, vrátane nákladov za cestu z/na letisko, dopravu na mieste, ubytovanie či jedlo. Odporúčam zabezpečiť si cestovné poistenie v prípade straty batožiny, či nutnosti akútneho zdravotného ošetrenia. Nezabudnite si vziať so sebou cestovný pas s minimálnou platnosťou 6 mesiacov. 

Všetky potrebné informácie nájdete aj v našom sprievodcovi Dubajom.

 

Odlet aj prílet je z dobre dostupnej Budapešti, do ktorej sa pohodlne dostanete autobusmi spoločnosti Flixbus alebo Regiojet.

 

 

Letenku Budapešť – Dubaj v termíne 9. december 2019 za 6490 forintov, čo je cca. 19,63€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Wizzair.

Uvedená cena letenky je vďaka členstvu Wizzair. Viac informácii o členstve si môžete prečítať nižšie.

 

Letenka do Dubaja
Letenka do Dubaja

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 30 x 20 cm. 

 

Ak premýšľate nad členstvom Wizz Discount Clubu, rozhodnete neváhajte. Členstvo stojí 30€ na rok a výhody zahŕňajú zľavy na letenky, zľavy na batožinu a výhody sú dokonca aj pre vášho spolucestujúceho. Pri kúpe skupinového členstva, ktoré stojí 50€ na rok nakupujete letenky za zľavnené ceny pre vás a ďalších piatich spolucestujúcich. 

Všetky potrebné informácie ako sa stať členmi alebo ako využiť túto zľavu nájdete tu >>

 

Jednosmerná letenka do Dubaja za 19,63€ s odletom z Budapešti! (jednosmerná letenka vrátane poplatkov)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!