Dnes vás zavedieme na Cyprus, vďaka lacným letenkám z Bratislavy v druhej polovici januára za 20€. Počasie sa tu počas zimných mesiacov pohybuje okolo 20-tich stupňov, čo je ideálne na preskúmanie všetkých prírodných či archeologických krás ostrova ako napríklad pohorie Troodos,množstvo kláštorov, kostolov či chrámov, ktoré sú roztrúsené po celom ostrove.  Cyprus, sa môže pochváliť až 330-mi slnečnými dňami v roku a predpoveď počasia na január nájdete tu.  Tento tip je na individuálnu turistiku.  Sprievodcu Cyprom si môžete prečítať tu >>

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turisitkou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, prípadné požičanie auta, ubytovania či jedla. Ak sa rozhodnete pre požičanie auta, odporúčam stránku RentalcarsVybrať  sa môžete na tureckú stranu Cypru, kde nájdete za výhodnejšiu cenu nielen ubytovanie, ale aj stravu či suveníry. Nezabudnite, že na Cypre sa jazdí vľavo! 

 

 

Letenky Bratislava – Paphos – Bratislava v termíne 17. až 24. januára 2020 za 20€ si môžete zakúpiť tu >>

Letenky z Bratislavy na Cyprus za 20€

 

 

 

 

 

 

 

 

V cene letenky je zahrnutý 1 ks príručnej batožiny. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Dostupné ubytovanie nájdete najlepšie cez Booking tuĎalšou dobrou voľbou je vyskúsať život s domácimi. Skúste si rezervovať ubytovanie cez Airbnb často oproti hotelom aj ušetríte. Nezabudnite využiť aj našu zľavu až 28€ na prvé ubytovanie. Ďalším tipom je vziať so sebou stan, požičať si auto a ostrov precestovať 🙂

Dovolenkový raj i mimo sezónu: Zohrejte sa na Cypre vďaka lacným letenkám z Bratislavy za 20€! (spiatočné)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!