Grécky ostrov Rhodos je ideálne miesto nie len na oddych pri krásne krišťáľovom mori, ale aj pre poznávanie bohatej gréckej histórie. Na tento obľúbený ostrov obklopený Egejským morom si môžete zaletieť s lacnocestovateľskými letenkami  s batožinou v cene za 90€ s odletom z Bratislavy. V kombinácii s príjemným ubytovaním, ktoré sme pre vás vybrali spolu zaplatíte 268€. Ak chcete ušetriť za ubytovanie, skúste stan, v cene leteniek je totiž aj odbavená batožina :). Tento tip je pre individuálnu turistiku. Ponuky dovoleniek na Rhodose cez cestovnú kanceláriu nájdete tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu vrátane nákladov za cestu z/na letisko, dopravu na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovanie či jedlo. Zaujať by vás mohli cestopisy od našich čitateľov „Okružná cesta po Rhodose“ a „Za plážovým odpočinkom.“ Detailného sprievodcu po Rhodose si môžete prečítať tu > >

 

 

Letenky Bratislava – Rhodos – Bratislava v termíne 12. – 23. júla 2019 za 90€ si môžete zakúpiť tu > >

 

Letenky na Rhodos

 

V cene charterovej letenky je zahrnutá samozrejme aj odbavená batožina. 

 

Dostupné ubytovanie vo zvolenom dátume si nájdete cez Booking. Ako názornú ukážku sme pre vás vybrali toto  ubytovanie.  Za 2osoby/pobyt zaplatíte 357,5€, čo je na letnú sezónu super cena. Vyberte si ale ubytovanie podľa svojich preferencií. Zaujímavejšou alternatívou ubytovania je Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.

 

Image by Josef Kotarba from Pixabay 

Užite si dovolenku na ostrove Rhodos s odletom z Bratislavy za 90€! (spiatočné letenky + batožina, so super ubytovaním za 268€)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!