Letenky z dobre dostupnej Prahy na Sardíniu do oblasti Olbia za 117€ aj s odbavenou batožinou v cene a s  odletom už o pár dní čakajú možno práve na vás 🙂 ! Sardínia je nádherný ostrov, ktorý môžeme z vlastnej skúsenosti vrelo odporučiť a to zvlášt vtedy, ak máte radi turistiku po krásnych miestach, ktoré sú stranou od masového turizmu a nádherné pláže. Cestopisy našich čitateľov zo Sardínie  nájdete tu. Tento tip je na individuálnu turistiku. Ak preferujete dovolenku cez cestovnú kanceláriu, všetky ponuky nájdete tu > > Sprievodcu po Sardínii si môžete prečítať tu >>

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turisitkou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko v Prahe na Sardínii, dopravu na mieste, ubytovania či jedla. 

 

Na Sardíniu nepotrebujete cestovný pas, vystačíte si s občianskym preukazom. Odporúčame prenájom auta cez Rentalcars, bez neho sa na tie najkrajšie miesta len ťažko dostanete. Šoférovania sa nebojte, na „južanov“ je ich štýl jazdy v pohode. 

 

 

Letenky Praha – Olbia – Praha na dátum 6-13.júla 2019 kúpite za 117€ tu.

Letenky na Sardíniu

 

Jedná sa o charterové letenky, odbavená batožina je teda v cene.

 

Dostupné ubytovanie na Sardínii nájdete najlepšie cez Booking tu. Ďalšou dobrou voľbou je vyskúsať život s domácimi. Skúste si rezervovať ubytovanie cez Airbnb často oproti hotelom aj ušetríte. Nezabudnite využiť aj našu zľavu až 28€ na prvé ubytovanie. Ďalším tipom je vziať so sebou stan, požičať si auto a ostrov precestovať 🙂

 

Image by liggraphy from Pixabay 

Letné letenky na Sardíniu za 117€ s odletom z Prahy! (batožina v cene)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!