Čokoládové pralinky, veľké a nadýchané belgické wafle alebo poriadny krígeľ piva. Keď sa povie Belgicko, väčšina z nás si predstaví všetky tieto dobroty. Do hlavného mesta Belgicka a do srdca Európskej únie – do Bruselu, si môžete lacnocestovateľsky zaletieť na víkend za 19,98€ s odletom z Bratislavy. Sprievodcu Bruselom si môžete prečítať tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, vrátane nákladov za cestu z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcarsči výdavkov za ubytovanie či jedlo. 

 

 

Letenky Bratislava – Brusel – Bratislava v termíne 08. – 11. novembre 2019 za 19,98€ si môžete kúpiť priamo u dopravcu Ryanair

 

Letenky do Bruselu za 20€

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Ak sa rozhodnete stráviť víkend v mestečku Bruggy, nezabudnite si prečítať nášho sprievodcu mestom BruggyLístky z Bruselu do Bruggy si môžete zakúpiť cez stránku Flibco. 

 

Dajte si čerstvé wafle priamo v Bruseli s letenkami za 19,98€ s odletom z Bratislavy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!