V dnešnom lacnocestovateľskom tipe Vám prinášame ponuku strávenia horúceho augustového týždňa v chladnejšom švédskom Štokholme. Mesto je známe každoročným udeľovaním Nobelových cien, avšak za zmienku stojí aj národný park v centre švédskej hlavnej metropole, či lesný cintorín, ktorý je od roku 1994 zapísaný v UNESCO.  Odlet aj prílet je z Katovíc a letenky kúpite len za 19,23€. Ubytovanie odporúčame hľadať najmä cez Airbnb. Sprievodcu po Štokholme si môžete prečítať tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Odlet aj prílet bude z Katovíc, kde sa pohodlne dostanete autobusmi spoločnosti StudentAgencydopraviť sa môžete aj vlakmi, či spolujazdami. Najlepšie spolujazdy vyhľadáte prostredníctvom BlaBlaCarktorý je čoraz populárnejši. Pred nákupom leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu, predovšetkým za ubytovanie, nakoľko Štokholm nepatrí k najlacnejším destináciam. 

 

 

Letenky Katovice – Štokholm – Katovice za 19,23€ v dátume od 23. augusta – 30. augusta 2017 si kúpite priamo na stránkach spoločnosti Wizzair.

 

Letenky Katovice - Štokholm - Katovice
Letenky Katovice – Štokholm – Katovice

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina veľkosti 42 x 32 x 25 cm.

 

Dostupné ubytovanie na tento dátum nájdete cez Booking alebo ušetriť a zároveň si vyskúsať život v švédskom byte na týždeň cez AirbnbNezabudnite využiť aj našu zľavu až 28€ na prvé ubytovanie. 

 

 

Augustový týždeň v Štokholme z Katovíc za 19,23€! (letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!