Buongiorno! Ponuku leteniek z Budapešti za 73€ využijeme k nášmu ďaľšiemu lacnocestovateľskému tipu, pri ktorom navštívime slnečnú Sicíliu. Letenky si môžete kúpiť priamo u dopravcu Wizzair, a v článku nájdete aj ukážku ubytovania na 13 dní. Bola by však škoda nevidieť tento nádherný ostrov známy dobrou kuchyňou a preto odporúčam požičať si auto či motorku na preskúmanie ostrova alebo aspoň bicykel na výlety po okolí, samozrejme podľa Vašich preferencií. Dôkladneho sprievodcu Sicíliou si môžete prečítať tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Odlet aj prílet je z dobre dostupnej Budapešti, do ktorej sa pohodlne dostanete autobusmi StudentAgencyNášho sprievodcu Budapešťou si môžete prečítať tu > >

 

Pred zakúpením čohokoľvek si dôkladne prepočítajte všetky výdavky spojené s Vašou dovolenkou, teda náklady za letenky, batožinu, cesty z/na letisko, či prípadného požičania auta, ktoré odporúčam cez Rentalcars.comAk sa rozhodnete vybrať iné ubytovanie, nezabudnite to vziať do úvahy pri celkovej kalkulácii. 

 

 

Letenky Budapešť – Katánia – Budapešť od 24. augusta – 5. septembra 2017 za 73€ si môžete zarezervovať tu > >

 

Letenky Budapešť - Katánia - Budapešť
Letenky Budapešť – Katánia – Budapešť

 

V cene leteniek je zahrnutá príručná batožina veľkosti 42 x 32 x 25 cm. Návod, ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 – mesačnú cestu okolo sveta nájdete tu > > Pokiaľ by sa Vám ale batožina predsa len zdala málo, môže si Wizz Go kúpiť napr. len jeden z dvojice.

 

Dostupné ubytovanie na tento dátum nájdete nájdete tu > >

 

Ako príklad som pre Vás vybrala vynikajúco hodnotené ubytovanie Marcondi Housektoré má najlepší pomer ceny a kvality v Katánii. Cena ubytovania na 13 dní pre 2 osoby je 480€. Ubytovanie si však vyberte podľa vlastných preferencií.

 

Marcondi House
Marcondi House

 

Ak sa rozhodnete pre dobrodrúžnejšiu dovolenku a zároveň chcete ušetriť, odporúčam zarezervovať si ubytovanie cez Airbnb. Nezabudnite využiť našu zľavu až 28€  na prvé ubytovanie. 

 

 

13 dní na slnečnej Sicílii z Budapešti za 73€! (letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

a
Získajte cestovateľské tipy ako prvý!