K výletu do Londýna lákajú lacné letenky spoločnosti Wizzair. Na najnižšiu cenu 628Kč čo je cca 24€ dosiahnete, ak máte členstvo Wizz (čo to je?), Ak ho nemáte, tak zaplatíte tiež pomerne slušnú cenu 1138kč teda  43€. Ak poletíte vo dvojici a členstvo nemáte, určite odporúčame zakúpiť, keďže vás to nakoniec ešte bude stáť menej – a celý ďalší rok môžete čerpať z výhod členstva. Detailného sprievodcu Londýnom, sme pre vás pripravili tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod >>

 

Pred zakúpením čohokoľvek si ako vždy nezabudnite spočítať všetky náklady, teda vrátane cesty z / na letisko, dopravy na mieste (prípadné zapožičanie auta), jedla atď. Do Brna sa najlepšie dostanete vlakmi/autobusmi Studentagency, s cenami z Bratislavy od 5€. Poistenie po Európe nie je nevyhnutne nutné, avšak aj tak ho odporúčame. Pozor si dajte na neskorý prílet do Londýna i Brna.

 

 

Letenky Brno – Londýn – Brno na dátum 08. – 11.9 rezervujte priamo na webe Wizzair.com

Za ešte o pár € nižšiu cenu si môžete vybrať aj dlhší dátum od stredy 6.9 do 11.9 ale je to na Vás 🙂

 

Letenky z Brna do Londýna
Letenky z Brna do Londýna

 

Ubytovanie býva v Londýne pomerne drahé a treba to vziať do úvahy. Hotely môžete rezervovať klasicky cez Booking. Ušetriť môžete napríklad aj uplatnením našej zľavy 28€ na prvé ubytovanie pri využití Airbnb, čo určite vždy vrelo odporúčam.

 

Víkend v Londýne z dobre dostupného Brna od 24€ (spiatočné, vrátane poplatkov)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!