Na najväčšom ostrove španielskych Baleár si môžete oddýchnuť počas januára 2019 za krásnych 20€. Vybrať si viete víkend, predĺžený víkend, alebo kľudne aj celý týždeň, ceny sú nízke. Čakajú vás teploty okolo 15-17°C, príjemné na poznávanie krajiny a oddych od mínusových teplôt na Slovensku. Odporúčame hlavne vám, ktorí máte radi turistiku, návšteva pohoria Serra de Tramontana bude príjemný spestrením. Predpoveď počasia nájdete tu.  Nášho sprievodcu Malorkou si môžete prečítať tu. Zaujať by vás mohli aj cestopisy našich čitateľov, v ktorých sa dočítate aj o cestovaní na Malorke na vlastnú päsť či o tipoch na výlety. 

 

 

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčame prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania či jedla. 

 

 

Letenky Viedeň – Malorka – Viedeň na dátum  napr. 11-13. januára 2019 si rezervujte tu

V rovnakej cene sa pohybujú cca na celý január, preto vyberajte podľa svojich preferencii. 

Letenky na Malorku

 

V cene je len malá príručná batožina, Ryanair opäť menil podmienky.  Väčšiu príručnú batožinu (55x40x20 cm) už majú len cestujúci, ktorí si zakúpili prioritný nástup. Inak si na palubu môžete vziať len jednu tašku s rozmerni 40 x 25 x 20cm.  Návod ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta nájdete tu>>

 

Dostupné ubytovanie na vami zvolený dátum nájdete najlepšie cez Booking

 

Ďalšou dobrou voľbou je vyskúsať život s domácimi. Skúste si rezervovať ubytovanie cez Airbnb často oproti hotelom aj ušetríte. Nezabudnite využiť  našu zľavu až 29€ na prvé ubytovanie. Vyskúšať môžete aj Couchsurfing, ktorý sme predstavili bližšie v >> tomto článku <<

Víkend na Malorke s letenkami z Viedne za 20€! (spiatočné, viac dátumov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!