Na Santorini, ktoré sa pýši nie len bohatou históriou a kultúrnym dedičstvom vás zavedú lacné letenky z Viedne počas leta 2019. Tip berte ako zaujímavý (a romantický!) vianočný darček 🙂 Ostrov nesie niekoľko prívlastkov, ktoré začínajú slovom „naj“ , ako napríklad najkrajší grécky ostrov, najromantickejšie miesto sveta s najskvostnejšou atmosférou. Čím si toto pomenovanie zaslúžil? Na Santorini vás očarí architektúra – kostolíky s modrými kupolami, fascinujúci výhľad na more a farebné útesy kaldery či slnkom zaliate uličky. A to je len zlomok z vychýrených zaujímavostí ostrova. Sprievodcu po Santorini nájdete tu>>

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte skúsenosti s individuálnou turistikou, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovania či jedla. 

 

Ostrov je ideálne miesto na romantickú dovolenku pre zamilované páriky, alebo kľudne aj na svadobnú cestu 😉

 

Tento tip je na individuálnu turistiku, zájazdy na Santorini cez cestovné kancelárie (odlet z Prahy) nájdete tu >>

 

 

Letenky Viedeň – Santorini – Viedeň na termín 24. – 27.  augusta 2019 za 87,7€ na osobu kúpite tu>>

 

Letenky na Santorini

 

V cene je len malá príručná batožina. Návod ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta nájdete tu>>

 

Dostupné ubytovanie nájdete cez BookingMy sme pre vás vybrali toto ubytovanie s hodnotením 8/10. Za osobu/pobyt zaplatíte 82,5€, čo je uprostred sezóny veľmi príjemná cena. 

 

Ďalšou dobrou voľbou je vyskúsať život s domácimi. Skúste si rezervovať ubytovanie cez Airbnb často oproti hotelom aj ušetríte. Nezabudnite využiť  našu zľavu až 29€ na prvé ubytovanie.

TIP NA DARČEK: Santorini cez letné prázdniny na predĺžený víkend za 170€! (letenky+ubytovanie)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!