Byť členom Wizz Discount Clubu sa naozaj oplatí! Prinášame Vám ďalší tip na dobrodrúžstvo v severskej krajine, tentoraz v Nórsku. Bergen, druhé najväčšie mesto Nórska, ktoré býva nazývaný aj ako Brána k fjordom, je známy jedným z najstarších prístavov v Európe a dokonca, v roku 2000 bolo toto mesto vyhlásené za Európske hlavné mesto kultúry. Odlet aj prílet je z Katovíc a letenky kúpite za 26€ pokiaľ ste členovia Wizz Discount Clubu na stránke spoločnosti Wizzair. Ubytovanie odporúčame hľadať najmä cez Airbnb. 

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Odlet aj prílet bude z Katovíc, kde sa pohodlne dostanete autobusmi spoločnosti StudentAgencydopraviť sa môžete aj vlakmi či spolujazdami. Najlepšie spolujazdy vyhľadáte prostredníctvom BlaBlaCarktorý je čoraz populárnejši. Pred nákupom leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, predovšetkým náklady za ubytovanie, nakoľko Nórsko nepratrí k najlacnejším destináciam. 

 

Dostupné ubytovanie na tento dátum nájdete cez Booking alebo ušetriť a zároveň si vyskúšať život v nórskom byte cez AirbnbNezabudnite využiť aj našu zľavu až 28€ na prvé ubytovanie.

 

 

Letenky Katovice – Bergen – Katovice za 26€ v dátume 25. septembra – 2.októbra 2017 si môžete kúpiť priamo na stránkach spoločnosti Wizzair.

 

Letenky Katovice - Bergen - Katovice
Letenky Katovice – Bergen – Katovice

 

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina veľkosti 42 x 32 x 25 cm. Ak potrebujete poradiť, ako sa čo najpraktickejšie pobaliť do príručnej batožiny, odporúčam prečítať si článok Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7- mesačnú cestu okolo sveta.

Nórsky Bergen z Katovíc za 26€! (letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!