Synonymom pojmu Ibiza je zábava a bujarý nočný život. Ostrov je totiž preslávený množstvom nikdy nekončiacich večierkov a diskoték. Okrem bohatého nočného života je však Ibiza taktiež preslávená nádhernými piesočnými plážami, na ktorých stojí nespočetné množstvo plážových barov. Začnite svoje leto na španielskom ostrove Ibiza s letenkami za 59,98€ a s odletom z Viedne! Detailného sprievodcu Ibizou nájdete tu >> 

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, vrátane nákladov za cestu z/na letisko v Bratislave ako aj v Miláne, dopravy na mieste – prípadne požičanie auta odporúčam cez  Rentalcarsči výdavkov za ubytovanie a stravu. 

 

Odlet aj prílet je z dobre dostupnej Viedne, do ktorej sa pohodlne dostanete autobusmi spoločnosti SlovakLinesSprievodcu Viedňou si môžete prečítať tu > >

 

 

Letenky Viedeň – Ibiza – Viedeň v termíne 3. – 10. júl 2019 za 59,98€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Ryanair.

 

Letenky na Ibizu
Letenky na Ibizu

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Foto by Mike McBey
Foto by Mike McBey

 

Nočný život na Ibize

Bohatý nočný život je hlavnou turistickou atrakciou ostrova. Nočné kluby, diskotéky a bary nájdete doslova v každom letovisku, len sťažka tak zle odporučiť konkrétnu oblasť. Najlepší spôsob ako si užiť nočný život na Ibize je každý deň vyskúšať kluby v inom meste, nočné DiscoBusy križujú medzi všetkými veľkými mestami, a tak nebudete mať problémy s dopravou.

Ak hľadáte konkrétne odporúčania, najviac to žije v kluboch Space, Pacha, Amnesia, Hard rock či Es ParadisPokiaľ skôr než po hudbe a tanci túžite po pokojnom posedávaní a popíjaní, vydajte sa do Café Mambo, Blue Marlin či Cotton Beach Club.

 

Viac užitočných informácii nájdete v našom sprievodcovi Ibizou.

 

Začnite leto na Ibize za 59,98€ s odletom z Viedne! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!