Ostrov pelikánov, veterných mlynov aj prístavov plných tých najluxusnejších jácht – tak by bolo možné v skratke charakterizovať grécky ostrov Mykonos. Tento ostrov patriaci do súostrovia Kyklady je vyhľadávaný predovšetkým kvôli skvelému až luxusnému servisu  aj radom celebrít. Niet preto divu, že nádherné a perfektne vybavené piesočné pláže ostrova ktoré obmýva Egejské more sú lemované plejádou päť hviezdičkových hotelov i luxusných letných rezidencií. Na Mykonos sa môžete pozrieť v termíne 1. – 8. mája za skvelých €. Plusom je, že 1. aj 8. je štátny sviatok, takže ušetríte 2 dni dovolenky! Tip je na individuálnu turistiku. Sprievodcu Mykonosom nájdete tu.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turisitkou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcarsubytovania či stravy. 

 

 

Letenky Viedeň – Mykonos – Viedeň v termíne 1. – 8. mája 2019 za 45€ si môžete zakúpiť tu >>

 

Letenky na Mykonos

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Dostupné ubytovanie na zvolený dátum nájdete cez BookingĎalšou dobrou voľbou je vyskúsať život s domácimi. Skúste si rezervovať ubytovanie cez Airbnb často oproti hotelom aj ušetríte. Nezabudnite využiť  našu zľavu až 29€ na prvé ubytovanie. Vyskúšať môžete aj Couchsurfing, ktorý sme predstavili bližšie v >> tomto článku <<

 

Letenky na grécky Mykonos s odletom z Viedne v májovom termíne za 45€!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!