Stojí v tieni populárnejšieho Ríma či Milána, neláka zaľúbencov ako Florencia alebo Benátky a neoddýchnete si tu na plážach ako v Rimini. Bologna však ponúka kus histórie, farebné uličky ako vystrihnuté z pohľadnice a skvelé miesta v okolí, ktoré sa oplatí navštíviť. Do tohto nádherného talianskeho mesta si môžete lacnocestovateľky zaletieť za 9,98€ z Bratislavy. 

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, teda cestu z/na letisko, dopravu na mieste – prípadne požičanie auta odporúčam cez Rentalcarsubytovanie či jedlo. 

 

 

Letenky Bratislava – Bologna – Bratislava v termíne 21. – 25. január 2019 za 9,98€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Ryanair.

 

Letenky do Bologne
Letenky do Bologne

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní Vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Ak by ste radi spoznali okolité mestá alebo sa odviezli do Toskánska – do Florencie, Sieny či Pisy, odporúčame využiť pravidelné linky autobusovej spoločnosti Flixbus.

 

Flixbusom pohodlne do Florencie či Pisy
Flixbusom pohodlne do Florencie či Pisy

 

 

 

Letenky do Bologne za 9,98€ s odletom z Bratislavy! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!