Dnes sme si pre vás pripravili ďalší zaujímavý lacnocestovateľský tip na individuálnu turistiku. Tentokrát zamierime na grécky ostrov Kréta, ktorý je jedným z najobľúbenejších. Okrem oddychu odporúčame aj spoznať tento zaujímavý ostrov ktorý sa môže pýšiť nie len krásnymi plážami a kryštáľovo čistým morom ale aj pozostatkami Minojskej kultúry, rímskymi či byzantskými stavbami a preto je často nazývaný kolískou európskej civilizácie. Sprievodcu po Kréte nájdete tu>> Ak preferujete zájazdy cez cestovné kancelárie nájdete ich tu >>

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok: Ako na individuálnu turistiku“.

 

Pred zakúpením leteniek si nezabudnite spočítať všetky náklady, teda vrátane cesty z/na letisko, dopravy na mieste, prípadné zapožičanie auta cez Rentalcars.com (ktoré vrelo odporúčame), ubytovania, jedla a pod. Poistenie po Európe nie je nevyhnutné, avšak aj tak ho odporúčame.

 

 

Letenky Bratislava – Heraklion – Bratislava v termíne 22. – 29. augusta nakúpite za 1090Kč teda cca 42€na letenky.etravel.cz

 

Dovolenka na Kréte

 

V cene je aj odbavená batožina.

 

Dostupné ubytovanie na tento dátum nájdete cez BookingZaujímavejšou a lacnejšou alternatívou ubytovania môže byť Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej hodnote 54€. Alternatívne môžete využiť aj fakt, že v cene máte batožinu a vziať si stan.

 

Na ukážku som pre vás vybrala dobre hodnotené ubytovanie len minútku od pláže. Za 2 osoby/pobyt zaplatíte len 175€, ale vyberte si podľa preferenciií. Dobre znie aj možnosť prenajať si auto, vziať stan a ostrov prejsť.

 

 

 

LAST MINUTE! Dovolenkujte na Kréte vďaka letenkám z Bratislavy za 42€! (spiatočné+batožina, aj s ubytovaním za 129€)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!