Grécky ostrov Kos, nazývaný aj ako Hippokratov ostrov, je tretím najväčším ostrovom súostrovia Dodekanés a obmýva ho Egejské more. Prírodné krásy ostrova si môžete užiť aj vy, vďaka lacnocestovateľským last minute letenkám za 77€ s odletom z Bratislavy.  Tento tip je pre individuálnu turistiku. Všetky ponuky na ostrov Kos cez cestovnú kanceláriu nájdete tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu vrátane nákladov za cestu z/na letisko, dopravu na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcars, ubytovanie či jedlo. Vašu pozornosť by mohol zaujať aj článok od našej čitateľky – Ako si užiť dovolenku na ostrove Kos.

 

 

Letenky Bratislava – Kos – Bratislava za cca 77€ na dátum 21 – 31. augusta 2018 si môžete  zarezervovať tu >> 

Letenky na Kos

 

V cene charterovej letenky je zahrnutá odbavená batožina

 

Dostupné ubytovanie vo zvolenou dátume nájdete cez Booking. Na ukážku sme pre vás vybrali tento hotel, hlavne pre skvelé hodnotenie 8,6/10 a blízkosť k pláži (len 2minúty) Cena za pobyt/2osoby je 500€, teda 250€ na osobu za 10 nocí.Vyberajte ale podľa svojich preferencií.

 

Zaujímavejšou alternatívou ubytovania je Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.Ďalšou zaujímavou alternatívou je Couchsurfing, ktorý sme predstavili bližšie v >> tomto článku <<

LAST MINUTE dovolenka na Kose! 11- dní s odletom z Bratislavy za 77€! (spiatočné letenky,batožina)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!