Zaleťte si do Ríma aj vy za 30€ s odletom z  Bratislavy v príjemnom jarnom májovom termíne! Hlavné mesto Talianska, mesto miest, historický Rím si vás získa množstvom fascinujúcih historických pamiatok, ktoré z tohto mesta robia vlastne najväčšie múzeum pod šírim nebom. Rím a mnohé jeho pamiatky sú výsledkom práce geniálnych umelcov, ku ktorým nepochybne patrí Rafaello, Michelangelo, Bernini a iní. Aj preto je jeho historické centrum zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO. Príslovie, ktoré zvýrazňuje dôležitosť a pompéznosť tohto mesta hovorí: „Všetky cesty vedú do Ríma.“  Sprievodcu Rímom si môžete prečítať tu > >

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu vrátane cesty z/na letisko, ubytovania, stravy či vstupov do múzei. Inšpiráciu na miesta, ktoré nemožno obísť nájdete v článkoch Na skok sa ohriať do Ríma Predĺžený víkend v Ríme – čo vidieť a ako ušetriť.

 

Ak budete chcieť, času máte dosť, z Ríma sa pohodlne dostanete aj do Neapola či do toskánskych miest Florencie Pisy. Využite autobusy spoločnosti Flixbusalebo vlaky TrenitaliaSprievodcu Neapolom si môžete prečítať tu >> Sprievodcu Pisou si môžete prečítať tu >>

 

 

Letenky Viedeň – Rím – Viedeň v termíne 15. – 22. mája 2019 za 30€ si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Ryanair

Pozor na skorý odlet z Ríma už o 6:15 ráno, prispôsobte sa tomu, na letisku budete musieť byť už cca o 4:00, na druhej strane, letisko Ciampino nie je od centra až tak veľmi vzdialené.

 

Letenky do Ríma za 30€

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 25 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

Dostupné ubytovanie na zvolený dátum nájdete cez Booking Pokiaľ si zarezervujete pobyt cez tento odkaz, získate po skončení pobytu 15 dolárov späť. Využiť môžete tiež ubytovanie cez  Airbnb aj s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.

 

Photo by Dennis van den Worm on Unsplash

Lacné májové letenky do Ríma s odletom z Bratislavy za 30€!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!