Malmö je tretie najväčšie mesto Švédska a kedysi patrilo Dánsku, s ktorým ho spájal most. Kým staré mesto a námestia sú očarujúce, nový rozvoj, architektúra, doprava a projekty udržateľnosti priťahujú firmy, študentov a imigrantov z celého sveta. Na prehliadku mesta vám bude úplne stačiť bicykel a samozrejme lacné letenky z Budapešti za 20€ na príjemný jarný predĺžený víkend.

 

 

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!
Zájazdy na last minute cez cestovné kancelárie až so zľavou 70%, nájdete tu >>

 

TIP PRE VÁS: Ak nemáte s individuálnou turistikou skúsenosti, odporúčam prečítať si článok Ako na individuálnu turistiku – podrobný návod.

 

Pred kúpou leteniek si nezabudnite spraviť celkovú kalkuláciu výletu, vrátane nákladov za cestu z/na letisko, dopravy na mieste – prípadné požičanie auta odporúčam cez Rentalcarsči výdavkov za ubytovanie či jedlo.  Odlet aj prílet je z dobre dostupnej Budapešti.

 

 

Letenky Viedeň – Malmo – Viedeň v termíne 3. – 7. apríla 2019 si môžete zakúpiť priamo u dopravcu Wizzair.

 

Letenky za 20€

 

V cene letenky je zahrnutá príručná batožina s rozmermi 40 x 30 x 20 cm. Do príručnej batožiny na viac dní vám pomôže náš návod – Ako sa zbaliť do príručnej batožiny aj na 7 mesačnú cestu okolo sveta.

 

Dostupné ubytovanie nájdete najlepšie cez Booking.Alternatívnou možnosťou ubytovania môže byť aj Airbnb s využitím našej zľavy až 28€ na prvé ubytovanie v minimálnej cene 54€.  Vyskúšať môžete aj Couchsurfing, ktorý sme predstavili bližšie v >> tomto článku <<

Jarný výlet do švédskeho Malmö za 20€ s odletom z Budapešti! (spiatočné letenky vrátane poplatkov)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získajte cestovateľské tipy ako prvý!